Hotel Sao Sebastiao de Boliqueime

Hotel Sao Sebastiao de Boliqueime

Albufeira, Portugal
RUA DR. JOAO BAPTISTA RAMOS FAISCA 51, APARTADO 52, BOLIQUEIME, PT
Tripadvisor Score: 4.5
Acepta VISA, Mastercard, Maestro, JCB, Dinner's Club, Discover y UnionPay. No admite mascotas. Habitaciones para no fumadores. El Hotel dispone de facilidades y habitaciones adaptadas para personas con movilidad reducida.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!