Mirachoro I

Albufeira, Portugal
Rua Jose Alfonso, 226
This attractive apart hotel is situated in one of the most popular areas of Albufeira, in Montechoro, only 200 m from the famous strip with its large variety of shopping facilities, restaurants, bars, pubs and nightclubs. The beautiful beaches Praia da Oura and Praia dos Pescadores are about 3 km away, the hotel offers a complimentary shuttle. Faro International Airport can be reached within a short drive.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!