Mirachoro III Apartamentos

Albufeira, Portugal
URB.ALTO DO QUINTAO - LOTE 64/65 + 66/67, PRAIA DA ROCHA, PT
Located between Praia da Rocha Beach and Portimão town, this property offers an outdoor swimming pool with sun terrace and a lush garden at mirachoro complex. A free beach shuttle and free car park are available. Faro Airport is around 1 hour's drive away. The air-conditioned studios and apartments at the Mirachoro III Apartamentos Rocha have a balcony, a fully equipped kitchenette and a seating area with TV. The apartments have a separate living area. The in-house bar serves light snacks and refreshments and offers karaoke. There is also a games area with a billiards table, and a library featuring books on the local area. The public areas provide free WiFi.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!