Orada Marina Apartamentos

Albufeira, Portugal
Sitio da Orada - Apartado 2422,8201-918 Albufeira, Portugal
Tripadvisor Score: 4.0
This apartment complex is ideally situated by the centre of Albufeira, surrounded by beautiful gardens, 100 m from the reflecting pool in the Albufeira Marina. The city center is only 1.5 km away. With its convenient location, the hotel offers easy access to the city's must-see destinations. Shopping and entertainment venues are just a few steps away in the famous Albufeira Marina, just 200 m from the complex. Various restaurants can be found nearby the hotel. Faro Airport is about 45 km from the property. The apartments are air-conditioned equipped with satellite TV, a washing machine, dishwasher and microwave in all units.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!