Pinhal Da Marina

Albufeira, Portugal
APTDO. 798 EC, VILAMOURA, PT
Tripadvisor Score: 4.5
Pinhal da Marina apartments are set in a private condominium. Ideally located at a 15-minute walk distance from Vilamoura's marina and the beach, our 128 apartments, harmoniously arranged and surrounded by gardens are the perfect place for your holidays in the Algarve. Pinhal da Marina apartments are equipped with fitted kitchens that have all the necessary facilities for your everyday needs. We have a wide resort accommodation range from studios to 3 bedroom flats for the whole family.Wi fi free of charge in all apartaments and common areas. Reception, restaurant for the whole family, two swimming pools for adults and children, playground, wide areas of leisure, table tennis, playing field, Petanque court and multiplaying field. Tennis lessons, bicycles rental and babysitting services are also available with an extra cost.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!