Regina Apartments

Albufeira, Portugal
RUA PADRE SEMEDO AZEVEDO 2, ALBUFEIRA, ALGARVE, PORTUGAL
Tripadvisor Score: 3.0
This charming hotel enjoys an enviable setting on Rua 5 do Octubro, in Albufeira. Sitting amidst the splendour and beauty of the stunning Algarve, the hotel offers visitors an escape from the bustle of daily life. The pristine, sprawling Praia do Peneco beach is just 100 metres away. A wide choice of shopping and entertainment venues can be found in the vicinity of the hotel. The hotel offers visitors the ideal setting in which to completely unwind. The guest apartments offer simplistic style and comfort. The hotel features a pool, where guests can enjoy a leisurely swim, for the perfect way to unwind. Guests are invited to avail of the many facilities and services that the hotel has to offer.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!