Residence Golf

Albufeira, Portugal
Terraços do Pinhal, 8125 Vilamoura, Algarve, Portugal
Tripadvisor Score: 4.0
Residence Golf Guests checking into the Residence Golf in Vilamoura are assured of a warm welcome. Guests can dine at the hotel restaurant. Room Facilities Residence Golf. Smoking in certain bedrooms is allowed, as well as in public areas of the hotel. Please specify when booking if you require smoking. Leisure Info. The Residence Golf offers guests a selection of leisure activities and facilities. Hotel guests can relax in the hotels outdoor swimming pool.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!