Vila Petra

Albufeira, Portugal
Rua Mouzinho De Albuquerque
Tripadvisor Score: 4.5
Situated in the Montechoro district of Albufeira, this modern apart hotel surrounded by a delightful garden is only a minute from the broad selection of restaurants, bars, pubs, nightclubs and shopping facilities of the famous strip. The beautiful sandy beach of Oura is just a short stroll away, the centre of Albufeira can be easily reached. The bullring and the Continente Shopping Centre are within walking distance.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!