Hilton Alexandria Green Plaza

Hilton Alexandria Green Plaza

Alexandria, Egypt
14th of May Bridge Road - Smouha, 0
This fantastic hotel is located in the business district of the Smouah district. The hotel is part of a shopping center, which has shops, cinemas ... The accommodation is divided into standard rooms, suites and executive rooms. Among its services we can find private bathroom with hairdryer, television, air conditioning, coffee machine, among others. If you are travelling on business, you can enjoy rooms, business center, fax and photocopy services. If you are traveling with children the hotel offers children's activities, cribs and children's menus. Finally you can enjoy the pool and the gym.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!