Holiday Inn Algarve - Armacao de Pera

Holiday Inn Algarve - Armacao de Pera

Algarve, Portugal
Avenida Marginal, Armacao de Pera 8365-909, Portugal
Central / Waterfront / Beach поглед на мапата
Tripadvisor Score: 4.0
Facilities and services include restaurant, bar, swimming pool, elevator, parking, wireless Internet access, fitness center, business center, meeting room, gist shop and 24-hour reception. Rooms feature mini fridge, tea/coffee maker, air conditioning, heating, safe, wireless Internet access, TV, telephone, hairdryer and bathroom. Please note that some of the above facilities may be closed due to weather / seasonal conditions. Address: Avenida Marginal, 8365-909 Armacao de Pera, Algarve, Portugal. Golden sandy beaches are only steps from the Holiday Inn Algarve-Armacao de Pera hotel, surrounded by beautiful coastline and quiet fishing villages. Find yourself on the edge of the beautiful Algarve coast at Holiday Inn Algarve-Armacao de Pera, facing the Atlantic Ocean in scenic southern Portugal. Located in Armacao de Pera by the beach, 6 km from a zoo and 11 km from a golf course.

прикажи повеќе

Hotel facilities

airconditioning
elevator
bar
telephone
pool
safe
restaurant
tv

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!