Castilla Alicante

Alicante, Spain
AV. PAÍSES ESCANDINAVOS, 7, ALICANTE
Tripadvisor Score: 4.0
This great hotel in Alicante offers an excellent location a few meters from the Playa de San Juan. Its convenient location contributes to travelers can access the lively tourist area and at the same time relax in the sun on the beautiful backdrop of the Mediterranean. The impressive exterior and interior facilities offer fun and an ideal place for business travelers, children, groups.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!