Leuka

Alicante, Spain
SEGURA, 23, 03004, ALICANTE, SPAIN
Tripadvisor Score: 2.5
од
EUR7131EUR
2 возрасни
This delightful hotel enjoys a strategic setting in a quiet street, close to the Alfonso X el Sabio avenue and Los Luceros Circus. The hotel enjoys ease of access to a host of shopping opportunities, dining options and entertainment venues, where guests can engage in a host of exciting activities. The hotel exudes tranquillity and charm. Traditionally designed, the hotel blends in seamlessly with its vibrant surroundings. The guest rooms are spacious and comfortable, offering modern furnishings and delightful fabrics. The hotel offers a range of exemplary facilities, catering to the needs of every type of traveller to the highest degree of excellence.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!