Apartamentos Evamar

Alicante (Province), Spain
C/ JUAN FUSTER ZARAGOZA 18
од
EUR9557EUR
2 возрасни
This apartment hotel is situated in a quiet part of Benidorm, a short walk from Levante beach. A 20-minute walk away, guests will find the Old Town and Benidorm centre, where there is a plethora of shops, bars, supermarkets, restaurants, and the famous Benidorm market. Public transportation can be found just a few metres from the hotel. This apartment hotel is ideal for a fun-filled holiday under the warm Mediterranean sun. key collection should be in Luxmar apartments Zamora ST,3

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!