Benidorm City Olympia

Alicante (Province), Spain
CALLE ALT, 2, BENIDORM, SPAIN
HOTEL: Bienvenidos a Hotel Benidorm City Olympia. SITUACIÓN: Ubicado en el centro histórico de Benidorm, a 4 minutos a pie de la playa de Mal Pas. El Rincón Deloix está a 1,9 km, mientras que Aqualandia se encuentra a 3,2 km. HABITACIÓN: Ofrece habitaciones con aire acondicionado, escritorio y TV. Todas cuentan con un armario. INSTALACIONES: Hay una terraza. RESTAURANTE: Cuenta con bar y restaurante, donde los huéspedes pueden disfrutar de un desayuno bufet.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!