Bristol Park

Alicante (Province), Spain
PLAZA DR. FLEMING, 2 03501 – BENIDORM. Spain
This beach hotel is situated at the heart of the famous resort town of Benidorm. The hotel is located close to a range of shopping facilities, restaurants and lively bars, making it the ideal choice for an enjoyable beach resort break. The Old Town and the Levante beach are just 150 metres from the hotel. Lying amidst beautiful gardens, the hotel offers visitors relaxing, peaceful surroundings in which to fully unwind. Guests are invited to take advantage of the hotel's leisure and recreational facilities, which have been designed to ensure that all the family enjoys the ultimate in entertainment. The hotel provides a super buffet restaurant, where guests can choose from a selection of delectable culinary delights to satisfy their dining needs.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!