Dña Monse Hotel Spa & Golf

Alicante (Province), Spain
AVDA ORIHUELA, URB LOS BALCONES,75
This superb hotel is located in the residential area of Los Balcones in Torrevieja. The hotel is located just a 3 minutes' driving distance from the beach, affording guests a relaxing setting in which to enjoy a seaside holiday. The hotel is situated just a short distance away from the Torrevieja Lagoon. Guests can explore the attractions the area has to offer, and enjoy a number of exciting activities nearby. This sublime hotel enjoys a charming architectural style, inviting guests into the elegant surroundings of the interior. The guest rooms are classically designed, providing a cocoon of peace and serenity in which to completely unwind. Guests will appreciate the wide range of dining and leisure facilities that the hotel has to offer.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!