Eden Mar

Alicante (Province), Spain
19 MEDITERRANEO, GUARDAMAR DEL SEGURA, SPAIN
Guardamar Del Segura поглед на мапата
Tripadvisor Score: 4.5
од
EUR7467EUR
2 возрасни
Situated in the centre of Guardamar, the family-friendly hotel is only a 5-minute walk from the beach. Restaurants, bars and shops are in the close vicinity. The cities of Elche and Alicante are at a distance of 25 km and 35 km, respectively. Alicante Airport is about 30 km away. The hotel features 24-hour reception, concierge service, free WIFI throughout, restaurant, bar and luggage storage.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!