Fontana

Alicante (Province), Spain
RAMBLA JUAN MATEO 19,TORREVIEJA-ALICANTE
Fontana Plaza is a modern hotel in the centre of Torrevieja, just 120 metres from the Paseo de la Libertad maritime promenade. It offers a buffet breakfast and has a 24-hour reception desk. The bright and spacious rooms have marble or parquet flooring. They include an LCD-screen TV with satellite and a work desk. Some rooms have a balcony. All rooms have private bathrooms with amenities and a hairdryer. Hotel Fontana Plaza offers a shuttle service at an extra cost. Bicycle and car rental are available and staff are happy to provide information on sights and activities in the surrounding area. Playa del Cura is about 10 minutes walk away. The Las Lagunas de la Mata y Torrevieja Nature Reserve and its nearby beaches are a 15-minute drive away.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!