Fresno

Alicante (Province), Spain
ALICANTE,TORREVIEJA,AVDA. DE LA PURISIMA 33
од
EUR7267EUR
2 возрасни
This apartment complex is located in Torrevieja, lying just 50 metres away from Cura Beach. The complex lies within easy access of a number of attractions, as well as a wealth of shopping, dining and entertainment venues. Las Salinas de Torrevieja and the Aquapolis water park are just a 10 minutes' driving distance away. This charming complex enjoys a bright, inviting exterior. The apartments offer a comfortable, relaxing home away from home. The apartments feature functional space and modern amenities, for the upmost in comfort and convenience. Guests are sure to enjoy the many facilities and services that this apartment complex has to offer.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!