Gran Hotel Bali

Alicante (Province), Spain
LUIS PRENDES 4 ,BENIDORM - LA CALA
Tripadvisor Score: 3.5
It is the most emblematic of Benidorm and the tallest hotel in Europe. With stunning architecture, restaurants and pool area including a large lagoon pool. The rooms and suites offer a perfect combination of design, functionality and comfort. They are modern and comfortable rooms, all outdoors. *** CHILDREN: 2 TO 12 YEARS

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!