Hotel Gran Playa

Alicante (Province), Spain
AVDA ZARAGOZA, NUM 42, SANTA POLA 03130, ES
Near Beach/benidorm поглед на мапата
Tripadvisor Score: 4.5
This cosy and modern hotel is located 300 meters from the beautiful Gran Playa Santa Pola, one of the main tourist areas of the town. The port and the city centre are a 20-minute walk from the hotel where guests can enjoy a variety of restaurants, bars and entertainment venues. It is located 15 minutes from Alicante airport. Next to the hotel is located the amusement park Pola Park where adults and children will enjoy a very special day. The property offers spacious rooms with terrace, fully equipped for the convenience of customers, they have been refurbished in June 2005. It has a snack bar as well as a private pool and chill-out terrace with stunning views of the natural landscape of Las Salinas de Santa Pola where sunsets are an unequalled beauty.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!