Hotel Villa San Juan

Alicante (Province), Spain
6 PLAZA DE LA CONSTITUCION, SAN JUAN, ES
This family-friendly city hotel enjoys a charming setting in San Juan. The hotel lies just 2 km away from the stunning sandy beach. The nearby shops, restaurants, bars and nightclubs can be found just 7 km away. Alicante Airport is conveniently located just 20 km away from the hotel. This welcoming hotel is a great option for business and leisure travellers alike. The guest rooms are superbly styled, offering functional space and modern amenities. The hotel features an air-conditioned restaurant, where guests are invited to dine in style. The hotel offers facilities and services to cater for the needs of those travelling for work purposes.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!