ibis Alicante Elche

Alicante (Province), Spain
BARCHELL 5, ELCHE, ES
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR5899EUR
2 возрасни
Come to the ibis Elche Alicante hotel to enjoy the best climate and a very affordable beach holiday as a family or couple. Our rooms are fully equipped with comfortable beds, free WIFI, air conditioning, heating and everything you need to feel at home. It also has a 24-hour bar service, car park and buffet breakfast every day. The entire team at the ibis Elche Alicante hotel is on hand to assist you.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!