La Familia Gallo Rojo

Alicante (Province), Spain
BENISA 9, EL CAMPELLO, ALICANTE, SPAIN
Tripadvisor Score: 4.0
This hotel lies just 200 metres away from the beach, in El Campello. It is separated from the marina promenade by 2 commercial streets, where a number of shops, restaurants and entertainment opportunities can be found. Basking in the splendour of its central setting in El Campello, the hotel lies close to many area attractions. Alicante Airport is conveniently situated just 30 km away. This modern hotel is sure to impress. The guest rooms offer comfort and style, in a relaxed setting. The hotel features a wonderful restaurant, which enjoys stunning views over the surroundings. The hotel offers a wide range of first-class facilities and services, ensuring comfort and convenience.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!