Milord's Suites

Alicante (Province), Spain
DE LA CARRETERA 52 3, 03501 BENIDORM, SPAIN
Located in the town centre in very commercial area, at 50m from the Poniente Beach and 200 m from Levante Beach. Check in at 05h pm and check out at 10am. Deposit of 50e per apartment for the rent of the TV set and kitchen equipement. Paid back if everything is alright.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!