Montesol Hotel

Alicante (Province), Spain
AVDA LOS ALMENDROS 19,BENIDORM
Tripadvisor Score: 4.0
This hotel enjoys an exciting setting in Benidorm. It offers the ideal base from which to explore the area. The hotel is set in the heart of the city, lying just 250 metres away from Poniente Beach and the Port of Benidorm Bay. The hotel sits close to the Parque de Elche, within easy access of a wide range of attractions in the area. Surrounded by shops, dining options and entertainment venues, the hotel is sure to appeal to enthusiastic holiday makers. The hotel comprises tastefully-designed, comfortable accommodation options. Guests will be pleased by the many facilities and services that the hotel has to offer. The hotel staff are on hand to ensure that each and every traveller enjoys a memorable stay.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!