Palm Beach

Alicante (Province), Spain
CALLE OSLO 2, 03503 BENIDORM, ES
Tripadvisor Score: 3.5
This beautiful beach hotel was designed exclusively for the relaxation and enjoyment of its guests. It enjoys a marvellous location on a hillside in the Rincon de Loix district, a quiet residential area of Benidorm. The hotel is surrounded by tropical gardens and is only 700 m from Levante beach. Public transportation links are at the hotel's doorstep and there is a wide range of shops, restaurants, bars and pubs are to be found a mere 500 m away. This is a great place for a relaxing, sunny holiday.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!