Palmera Beach

Alicante (Province), Spain
Avenida de Francia 15, URB. Mil Palmeras. 03190 Pilar de la Horadada , Alicante , (Espana)
Tripadvisor Score: 3.5
од
EUR7000EUR
2 возрасни
Palmera Beach apartments, located to the south of the Costa Blanca, with a privileged first sea line (100 meters from Barranco Rubio beach staircase and 400 meters without Palmeras beach staircase), and is also very close to five spectacular golf courses. Apartments situated in the complex Mil Palmeras, and only metres away from the beach. In the complex clients will find all kind of services. KEY PICKUP: AT THE FRONT DESK OF THE PALMERA BEACH APARTMENTS. AVDA. FRANCIA, S/N. MIL PALMERAS DEVELOPMENT. SCHEDULE: AS OF 17:00HRS. OUTSIDE THIS SCHEDULE PLEASE INQUIRE TO THE HOTEL.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!