Hotel Pietra di Luna

Amalfi, Italy
Lungomare Gaetano Capone,27 TRASLADOS
This charming hotel is located in Maiori. The 96 welcoming rooms offer a perfect place to relax at the end of the day. Apart from the services and amenities offered, travellers can take advantage of the wired and wireless Internet connexion available in public areas. This property does not operate a 24-hour reception. This establishment does not accept pets.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!