Grand Millennium

Amman, Jordan
7 ILLIYAH MADI STREET 941977, SHMEISANI, AMMAN, JO
Tripadvisor Score: 4.0
The Millennium Hotel Amman is located in one of the most dynamic cities in the world: located in the heart of the commercial center of Amman, is very close to major shopping centers, banks, fancy restaurants, art galleries and entertainment venues city¿¿. It has 178 spacious and luxurious rooms fully equipped. Guests can also enjoy the relaxing spa, or workout in the fitness center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!