Sama Paris

Amman, Jordan
GARDENS STREET / PO BOX 3482
Near Al Hussein Sports City поглед на мапата
Sama Paris Hotel located in the mid of wasfi al tall street ( al gardens St ) Near of Al Ameed Coffee And Al Jazera Club ) Only 35 minutes away from Queen Alia International Airport The hotel location makes it very close to all major recreational and commercial activity in the city such as shmeisany commercial The center of al abdaly , abdoun circle…….

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!