Andaz Amsterdam, Prinsengracht  

Amsterdam, Netherlands
PRINSENGRACHT 587, AMSTERDAM, NL
Near Anne Frank House поглед на мапата
Tripadvisor Score:4.5
Andaz A five star luxury lifestyle hotel in Amsterdam’s iconic canal ring, close to the Nine Streets & Museumplein. Enjoy the Dutch-inspired art & design by world-renowned Marcel Wanders, picturesque views, innovative cocktails & dishes from Bluespoon Bar & Restaurant and unique local experiences.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!