Bilderberg Garden

Amsterdam, Netherlands
DIJSSELHOFPLANTSOEN 7, 1077 AMSTERDAM, HOLLAND
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR24257EUR
2 возрасни
Conveniently located in Amsterdam, this hotel boasts ease of access to a host of local attractions. Guests are invited to explore the Rijksmuseum, Van Gogh Museum, Ziggo Dome and the Concertgebouw, which lie within a short distance of this enchanting hotel. The elegantly-designed rooms offer comfort and tranquillity to each individual guest. Guests can relax with a sumptuous meal in the hotel restaurant, or may prefer to unwind with a refreshing drink in the charming surroundings of the bar. Within close proximity to a range of attractions, and boasting a comfortable environment, this hotel ensures a memorable stay.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
пребарување
29
пребарување
30
пребарување