citizenM Amsterdam Schiphol Airport

citizenM Amsterdam Schiphol Airport

Amsterdam, Netherlands
Jan Plezierweg,2
The Citizenm Amsterdam Airport (rated 4 star) is a large luxury hotel in Schiphol. No on site car parking is available at the hotel, however off site car parking is available. The hotel offers restaurant facilities. Room Features Citizenm Amsterdam Airport. A hairdryer is provided in every room. We are sorry, but smoking is not permitted in either the bedrooms or the public areas of the hotel. Wifi internet access is available in all rooms. Additional Info. An airport shuttle service is available from the hotel. Pets are most welcome at the hotel. A concierge service is provided for guests. The hotel has disabled facilities with wheelchair access to the hotel, reception, restaurant, bar and disabled car parking spaces areas of the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!