Golden Tulip Amsterdam Riverside

Golden Tulip Amsterdam Riverside

Amsterdam, Netherlands
PROVINCIALEWEG 38, 1108 AB AMSTERDAM, NL
Tripadvisor Score: 3.0
од
EUR10816EUR
2 возрасни
This 3 star hotel is located within the city of Amsterdam and was established in 1992. It is a short drive away from the Amsterdam Centre and the nearest station is Metro Gaasperplas. The Hotel has a restaurant, a bar and a conference room. category: First style: Modern year Built: 1992 restaurant Count: 1

прикажи повеќе

Hotel facilities

  • elevators
  • concierge
  • porterage
  • number Of Rooms: 192
  • business Facilities
  • pets Allowed

Room facilities

television

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!