Hotel King's Court

Amsterdam, Netherlands
Delflandlaan 4 1062 EB, Amsterdam, Nederlands
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR9268EUR
2 возрасни
King's Court Hotel is a fifteen minute drive from Vondelpark and Stedelijk Museum. The hotel offers a bar or lounge and a parking . Wi-Fi throughout the property is free. Other facilities, 24-hour front desk and tour assistance ticket. The rooms have refrigerators, flat screen TV, safe, shower and desk.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!