Hotel Mansion

Amsterdam, Netherlands
123 PRINS HENDRIKKADE, AMSTERDAM, NL
Tripadvisor Score: 3.5
од
EUR930304EUR
2 возрасни
The Hotel is located in the centre of Amsterdam, the capital of the Netherlands, with easy access to public transportation to take you to all parts of the city. Stroll the many urban canals, marvel at its unique architecture and visit the National Museum Rijksmuseum, located 3 km. Additionally, you can reach the main train station within 10 minutes’ walk. This modern city hotel welcomes guests with bright, spacious and elegant rooms. Take advantage of its location near the centre and explore the beautiful canals, even outside of the city.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!