Marbles Inn

Amsterdam, Netherlands
Maria Austriastraat 849, Amsterdam
Located 8 km from Artis Zoo, Marbles Inn provides accommodation with a shared lounge, a terrace and a shared kitchen for your convenience. Complimentary WiFi is featured. The bed and breakfast offers a TV and a private bathroom with a hairdryer, free toiletries and shower. A continental breakfast is available daily at Marbles Inn. Rembrandt House is 8 km from the accommodation, while Dutch National Opera & Ballet is 8 km away. The nearest airport is Schiphol Airport, 24 km from Marbles Inn.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!