New Century Hotel

Amsterdam, Netherlands
FOGOSTRAAT 10, 1060 LJ AMSTERDAM, NL
Suburbs/amsterdam Nieuw-west поглед на мапата
This simple hotel is situated in Amsterdam Airport.
From 15/05/2020 to31/12/2021 As a result of local government measures and guidelines put in place by services providers – including hotels and ancillaries – guests may find that some facilities or services are not available.Please visit https://static-sources.s3-eu-west-1.amazonaws.com/policy/index.html for further information

прикажи повеќе

Hotel facilities

NO Wheelchair-accessible
Car park(Extra charge)
24-hour reception
Check-in hour
Check-out hour
Wi-fi(Extra charge)
Bicycle hire service(Extra charge)
24-hour security(Extra charge)
Smoke detector(Extra charge)
Hotel safe(Extra charge)
Lift access(Extra charge)
Luggage room(Extra charge)
Towels and bed linen(Extra charge)
Restaurant

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!