New West Inn

Amsterdam, Netherlands
REIMERWAALSTRAAT, 5
од
EUR5300EUR
2 возрасни
New west inn Amsterdam is situated in the western part of Amsterdam between the international airport Schiphol (8 km) and the city center (15 minutes by car or 25 minutes by public transport) as well as near the RAI Exhibition Centre. Hotel facilities include bar, fitness center, rental bikes service, Internet and hair dresser. All rooms are equipped with bathroom with shower and hairdryer, direct dial telephone, air conditioning and TV. Address: Reimerswaalstraat 5, 1069 AE Amsterdam Between Schiphol and the city center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
пребарување