Hotel Pontsteiger

Amsterdam, Netherlands
PONTSTEIGER 343, AMSTERDAM, NL

Location

This hotel is located in Amsterdam, approximately 7.1 km from the beach.

Facilities

This hotel has a lift and a reception desk. Room service is available to guests. Wireless internet access allows guests to stay connected while on holiday. Guests arriving by car can park their vehicles in the car park.

Rooms

A number of amenities provide extra comfort during a stay at the hotel. Other features include a telephone and WiFi (for a fee).

Sports/Entertainment

For those who wish to stay active while on holiday, the hotel offers cycling/mountain biking. Copyright GIATA 2004 - 2021. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 124971

Meals

A fortifying breakfast is served daily.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!