Qbic Hotel Amsterdam WTC

Amsterdam, Netherlands
MATHIJS VERMEULENPAD 1, AMSTERDAM, NETHERLANDS
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR8154EUR
2 возрасни
Guests checking into the 3 star rated Qbic Hotel Amsterdam Wtc in Amsterdam are assured of a warm welcome. Both on and off site car parking is available at the hotel. Hotel guests can enjoy a meal at the restaurant on site. Room Features Qbic Hotel Amsterdam Wtc. We are sorry, but smoking is not permitted in either the bedrooms or the public areas of the hotel. Rooms have wireless internet access available. Leisure Info. Leisure facilities are available at the Qbic Hotel Amsterdam Wtc.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!