Urban Lodge Hotel

Amsterdam, Netherlands
ARLANDAWEG 10, AMSTERDAM, NL
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR599136EUR
2 возрасни
Stop at Urban Lodge to discover the wonders of Amsterdam. The property features a wide range of facilities to make your stay a pleasant experience. Daily housekeeping, free Wi-Fi in all rooms, fireplace, wheelchair accessible, 24-hour front desk are just some of the facilities on offer. Comfortable guestrooms ensure a good night`s sleep with some rooms featuring facilities such as additional bathroom, additional toilet, mirror, internet access – wireless, non smoking rooms. The hotel offers various recreational opportunities. No matter what your reasons are for visiting Amsterdam, Urban Lodge will make you feel instantly at home.
Guests over 1 years old are considered as adults.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!