Van der Valk Hotel Schiphol

Amsterdam, Netherlands
Rijksweg A4 Nr.3,2132 MA Hoofddorp , AMSTERDAM, NL
Tripadvisor Score: 4.0
од
EUR10575EUR
2 возрасни
Hotel Schiphol A4 has 435 guestrooms featuring air-conditioning, a balcony or terrace and spacious bathroom with both shower and separate bathtub. All have complimentary wireless, high-speed Internet and 44 inch flatscreens. Guests can make a splash in the indoor swimming pool then relax at the onsite spa. The hotel also offers a gym and outdoor athletic court. The hotel has an elegant restaurant and a cosy bar.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!