WestCord Art Hotel Amsterdam 3***

WestCord Art Hotel Amsterdam 3***

Amsterdam, Netherlands
SPAARNDAMMERDIJK 302,AMSTERDAM
Tripadvisor Score: 4.5
од
EUR11284EUR
2 возрасни
This 3 star hotel is located within the city of Amsterdam and was established in 2001. It is a short drive away from the Dam Square and the nearest station is Central Station. The Hotel has a restaurant, a bar, a conference room, a coffee shop and an outdoor swimming pool. All 130 rooms are equipped with minibar, hairdryer, safe and air conditioning.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!