WestCord Fashion Hotel Amsterdam

WestCord Fashion Hotel Amsterdam

Amsterdam, Netherlands
Hendrikje Stoffelstraat 1,1058 GC Amsterdam
Near World Fashion Centre (wfc Beursplaza B.v.) поглед на мапата
Tripadvisor Score: 4.5
од
EUR14980EUR
2 возрасни
The Hotel is perfectly located for an Amsterdam visit, opposite the World Fashion Centre, within the ring road A10 of Amsterdam, next to the beautiful Vondelpark and close to all public transport. It takes around 10 minutes to reach the heart of the old centre. The airport is easy to reach from the hotel, around 12 minutes by taxi or 20 minutes by public transport. The air-conditioned establishment has modern spacious design rooms, with large beds and soft linen, a coffee making machine and tea making facilities and a modern bathroom with a hairdryer. The guests can enjoy a cocktail or a dinner at the chef's table on the hotel's rooftop bar. It has 2 restaurants, fine dining restaurant and all day dining. Guests can relax in the nicely warmed pool or in one of the saunas or enjoy a massage at the wellness. Ther is also a fitness room.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!