Akra V Hotel

Antalya, Turkey
Yesilbahce Mah. Metinkasapoglu Cad., 281
Tripadvisor Score: 4.5
Location The hotel is located approximately 2.5 km from the city centre heading east and just 300 metres from the beach of its sister hotel. Local amenities are available within a 5-minute walk of the hotel and shopping venues are about 2 minutes away. Various bars are close at hand and a selection of bars and pubs are about 40 minutes' walk away. The Archaeological Museum is around 6 km away and Antalya Airport is approximately 15 km from the establishment.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
пребарување
29
пребарување
30
пребарување