Bilem High Class

Antalya, Turkey
SIRINYALI MAHALLESI 1512. SOKAK,ESKI LARA YOLU, 2
Overlooking the Mediterranean from its slightly elevated position, this hotel is only 150 m away from the sea. The city centre of Antalya with its shops is at a distance of 5 km, the international airport at 10 km. The non-smoking hotel features 81 rooms, 24-hour reception, express check-in and check-out, concierge service, currency exchange, free WIFI throughout, meeting rooms, 2 restaurants, 3 bars, outdoor and indoor pool, spa and wellness, fitness centre, ticket service and car hire. Facilities for disabled guests.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
0
2 возрасни
/ноќ
30
0
2 возрасни
/ноќ