Calido Maris

Antalya, Turkey
CENGER MEVKII MANAVGAT/ANTALYA,07600 , ANTALYA, TR
од
EUR7483EUR
2 возрасни
Локација: Хотелот се наоѓа во областа Сиде. Приближно е 75км од аеродромот во Анталија. 20kм од центарот на Сиде. Сместување: Хотелот располага со вкупен број на 430 соби. Услуга: All inclusive (се вклучено) Плажа: На 150м од хотелот. Хотелска приватна песочна плажа и ситни камчиња, со чадори лежалки и пешкири. Се поминува преку тунел под патот. Спорт и забава: Внатрешни и надворешни базени за возрасни и деца, тобогани, фитнес центар, сауна.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!