Gueden-pearl

Antalya, Turkey
GURSU MAH., 329. SOKAK NO:21, 07070 ANTALYA, KONYAALTI/ ANTALYA, TR
Konyaalti/near Konyaalti Beach поглед на мапата
Stop at Gueden-Pearl to discover the wonders of Antalya. The property offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. Free Wi-Fi in all rooms, taxi service, ticket service, kitchen, express check-in/check-out are on the list of things guests can enjoy. Some of the well-appointed guestrooms feature closet, towels, clothes rack, separate living room, flat screen television. The property offers various recreational opportunities. Gueden-Pearl combines warm hospitality with a lovely ambiance to make your stay in Antalya unforgettable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!